O nas

O nas
Nasza firma pomoże Ci się ubezpieczyć w Niemczech

Jesteśmy 23-letnią firmą rodzinną zajmującą się pośrednictwem niemieckich ubezpieczeń. Nasza firma zajmuje się nie tylko pośredniczeniem w zawieraniu umów, ale także służymy dla Państwa pomocą przy odzyskiwaniu niemieckich świadczeń lub odszkodowań, także w przypadku umów zawartych przez nas.

Warto dodać, że jesteśmy niezależnym maklerem ubezpieczeniowym, co odróżnia nas od innych firm. Współpracujemy z wieloma niemieckimi ubezpieczalniami, dzięki czemu nasi klienci mogą mieć pewność, że zawsze wybierzemy dla nich najkorzystniejszą ofertę. Zadowolenie klienta, to dla nas priorytet. Być może dlatego większość naszych klientów współpracuje z nami długofalowo. Dodatkowo wysoko wykwalifikowani pracownicy gwarantują obsługę na najwyższym poziomie.

Obsługujemy klientów na terenie całych Niemiec. Zapraszamy również do naszych biur, żeby skonsultować się z nami osobiście. Zależy nam na Państwa zaufaniu i dołożymy wszelkich starań, abyście byli zadowolenie z współpracy z nami.

Nie warto przepłacać, więc zapraszamy do kontaku już teraz!

Mag.jur.Bartosz Stobinski

Fakty przemawiają za nami

Dzięki długoletniemu doświadczeniu na niemieckim rynku, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu najlepsze warunki. Tysiące zrealizowanych projektów i zadowoleni klienci mówi samo za siebie!

0

lat doświadczenia

0

zrealizowanych projektów

0

zadowolonych klientów

Jak pracujemy

Staramy się wyszukać dla naszych klientów najkorzystniejsze oferty ubezpieczeniowe.

Nasza dewiza

Zadowoleni klienci to nasz największy skarb!

Zacznij z nami współpracę

Chętnie przygotujemy dla Państwa indywidualną ofertę, dopasowaną do Państwa potrzeb.